شروع ثبت نام ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی ویژه کاروان های اتوبوسی

0 دوشنبه ۰۳ آبان ۱۴۰۰

بسم رب الشّهداء و الصّدیقین

شروع  ثبت نام  ستاد  راهیان  نور  شهید  صیاد شیرازی « ویژه کاروان های اتوبوسی »

مدير روابط عمومي ستاد راهيان نور شهید صیاد شیرازی اعلام كرد:

ثبت نام كاروانها تحت عنوان ثبت نام در ستاد راهیان نور شهيد صیاد شیرازی ، از تاريخ 22 ديماه 1397 آغاز مي گردد.

آقای محمد سعید آریاکیش با ذکر این نکته که ظرفيت مقرهای پیش بینی شده جهت اسکان و سازماندهی زائران محترم  در مناطق جنوبی کشور، محدود است، اعلام کرد:  اولويت پذیرش با زائرانی است كه در زمان تعيين شده،   نسبت به ثبت نام اوليه در سايت راهیان نور و واریز هزینه ثبت نام اقدام نمایند.

مدیر روابط عمومی همچنین افزود: درتاريخ اوليه ثبت نام ، قطعيت تعداد افرادی كه تمايل به شركت در برنامه ها را دارند، بايستي از طرف مسئولين محترم كاروانها اعلام شود تا ظرفيت باقيمانده براي ثبت نام ديگركاروانها با مشكل مواجه نگردد و همچنین مسئولين كاروانهایی كه درخواست حضور بيش از يك دوره را با توجه به تعداد بالاي زائرانشان دارند، بايستي در همان ثبت نام اولیه، تاريخهای درخواستی خودرا اعلام نموده تا در اولويت ثبت نام ها منظور گردد.

مسئول روابط عمومی ستاد شهید صیاد شیرازی، به زمان اعزام زائرین به کربلای ایران نیز اشاره کرد و گفت: پذیرش در مقر اول ستاد شهید صیاد شیرازی از تاريخ 15 / 12 / 1397 الی 03 / 01 /1398 خواهد بود.

همچنین هزینه هر نفر جهت شرکت در اردوی راهیان نور، مبلغ 115000 هزار تومان می باشد. ( شامل: اسکان، پذیرایی، تیم هدایت و برنامه های فرهنگی )

ایشان افزودند: امسال مقرهای ستاد شهید صیاد شیرازی به شرح ذیل می باشند:

اول: مقر دژ خرمشهر

دوم: مقر حضرت زهرا سلام الله علیها

سوم: مقر قرارگاه عملیاتی میشداغ

آقای محمد سعید آریاکیش در پایان نیز از علاقه مندان به حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور که قصد زیارت یادمان های دفاع مقدس را دارند دعوت کرد با تماس با شماره تلفن همراه 09122513824 ،   و شماره ثابت 02532906383 و یا با مراجعه به سايتwww.rahiyannoor.ir   اطلاعات تکمیلی را  بدست آورده و ثبت نام نمایند.

جهت عضویت در سروش

جهت عضویت در اینستاگرام

عضویت در تلگرام

ارسال نظر

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر