بیانیه حجت الاسلام هاشمی در حادثه سیل اخیر

0 دوشنبه ۰۳ آبان ۱۴۰۰

بیانیه حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هاشمی مدیر عامل موسسه مبشران نور امید و مسئول ستاد راهیان نور شهیدان صیاد شیرازی و باقری در خصوص حادثه سیل اخیر:

"بسم الله الرحمن الرحیم"

چند صباحی است ملت شریف ایران سیلاب را هم خانه و کاشانه خود قرار داده اند و با مسائل و مشکلات آن دست و پنجه نرم میکنند. به جهت همین مشکلات پیش آمده و به دستور و امر فرمانده کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) بر آن شدیم که به همراه اعضای مرکزی ستاد راهیان نور و موسسه مبشران نور امید و خادمین شهدا، به کمک رسانی هم وطنان غیور و سیل زده خود بشتابیم و آن ها را بر حسب وظیفه و تکلیف الهی یاری دهیم.

لذا با ساماندهی و تشکیلِ گروه ها و تیم هایی لیستی از نیازمندی های سیل زدگان تهیه و و اقلام آن ها جمع آوری کرده ایم. همچنین با هماهنگی های به وجود آمده، مقرهای ستاد راهیان نور را جهت اسکان سیل زدگان آماده سازی کرده و در اختیار مردم شریف استان خوزستان قرار داده ایم. در این مقر ها بسته های خوراکی، نان، آب و غذا به صورت مداوم تهیه و توزیع میشود. همچنین تخلیه بخشی از شهر های استان خوزستان، کمک در ساختن سیل بند شهر حمیدیه و دیگر مناطق استان خوزستان را عهده دار شدیم و به وظیفه مشغولیم.

در آخر اینجانب از طرف کادر موسسه مبشران نور امید و ستاد راهیان نور، از یاری همه جانبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی، جمعیت هلال احمر کل کشور، مجموعه های مردمی و جهادی، نیروهای جبهه انقلاب و تمام نهاد های دولتی و غیر دولتی قدردانی و کمال تشکر را مینماییم.

علاقمندان میتوانند از طریق گروه جهادی امام رضایی ها کمک های خود را ارسال کنند. ( #888*780*)

و من الله توفیق

سید محمد هاشمی

غضویت در سروش

عضویت در اینستاگرام

ارسال نظر

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر